اخبار

اخبار کانون را در این قسمت مشاهده می کنید.

نشست تخصصی “تعلیم و تربیت نوجوانان در خانواده در جهت رشد جامعه مدنی”

نشست تخصصی "تعلیم و تربیت نوجوانان در خانواده در جهت رشد جامعه مدنی" به همت کانون کوشا در تاریخ پنج شنبه ششم آذرماه در محل سالن اشراق تالار شمس، برگزار گردید. هدف این نشست بررسی تاثیر تربیت نوجوانان در خانواده در جهت رشد جامعه مدنی بود که با حضور تنی چند از فعالین اجتماعی و مسئولین دولتی و همچنین دو نماینده از سازمان پزشکان بدون مرز برگزار شد.
جزییات این نشست ، در این صفحه:

http://kousha.org/?p=835


کانون کوشا برگزار می کند

میزگرد نشست تخصصی «پرورش نو جوانان در خانواده در جهت رشد جامعه مدنی » با حضور سازمانهای دولتی اموزش وپرورش ،شهرداری،سازمان رفاه وتامین اجتماعی،بهزیستی و متخصصان علوم اجتماعی وسازمانهای غیر دولتی

زمان:پ نجشنبه ششم اذر ساعت ۹ تا ۱۲

مکان: تالار ایوان شمس سالن اشراق ابتدای بزرگراه کردستان از طرف جلال ال احمد


در حمایت از زنان و کودکان غزه

کانون کودکان کار (کوشا) ، شبکه یاری کودکان کار و خیابان (گروه تلاشگران) و سایر گروه های فعال در زمینه حقوق کودکان ، این بار در تجمعی مشترک و با هماهنگی با مقام های مسئول، در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع خواهند کرد تا صدای اعتراض و انزجار خود از کشتار مردم به خصوص زنان و کودکان غزه را به گوش این سازمان فرادولتی برسانند. از شما دوستان گرامی دعوت به عمل می آید که با حضور در این تجمع اعتراضی ، زمینه را برای پایان بخشیدن بر این ظلم آشکار فراهم سازید.

دوشنبه 6 مرداد 93 ، ساعت 11 صبح ، نشانی: پاسداران، خيابان گل نبی، خيابان ناطق نوری، ابتدای بلوار شهرزاد


نمایشگاه نقاشی بهروز محمدی

نمایشگاه نقاشی های بهروز محمدی از روز شنبه 7 تیر 93 در کافه ژانر واقع در تهران٬ میدان ولیعصر٬ بلوار کشاورز٬ نبش خیابان عبدالله زاده٬ پاساژ سامان برگزار خواهد شد. در روزهای ماه رمضان ،کافه بعد از افطار بازاست. تعدادی از آثار این هنرمند را در این لینک مشاهده نمایید. http://kousha.org/?p=820


برنامه کنسرت به مناسبت روز جهانی لغو کار کودک

به مناسبت دوازدهم ژوئن ، روز جهانی مبارزه با کار کودکان ، همایشی در « تالار حرکت » برگزار می گردد که محور آن بر اجرای برنامه موسیقی توسط گروه موسیقی کودکان کوشا می باشد.
حضور در این برنامه به صورت رایگان بوده و حضور گرم شما ، گرما بخش دل دوستان شما در مجموعه کوشا و به خصوص گروه موسیقی ماست که بی صبرانه مشتاق دیدار شما در این روز می باشند.

زمان برنامه ساعت ۱۸ تا ۲۰ روز شنبه ۲۴ خرداد می باشد.
مکان:تالارحرکت(ایوان شمس) واقع در ابتدای اتوبان کردستان

دوستان خود را نیز از این برنامه مطلع سازید.


جشن مهد کودک

جشن مهد کودک کانون کودکان کوشا در تاریخ 16 اسفند در فضای حیاط ساختمان دبیر الملک برگزار گردید. در این جشن که مادران بچه های مهد هم حضور داشتند به همت مربیان داوطلب و محلی، کودکان ابتدا نمایش نامه حسنی را اجرا کردند. سپس کودکان 4 و 5 ساله نمایش هفت سین را با خواندن شعر آن اجرا کردند.


تصاویر اتفاقی

CIMG0150 CIMG0153 img_3330 034 dscn3992 imag1417
bottom