کوشایی شو۱۳۹۹-۴-۹ ۲۰:۱۵:۲۷ +۰۰:۰۰

به خانواده بزرگ کوشا بپیوندید

0
کودک تحت پوشش
0
حامی
0
داوطلب فعال
0
مرکز

از منظر جامعه شناختی اساسا جایگاه دائمی کودک در خانواده، فضای آموزش، بازی و شادی است.
اما وضعیت نابسامان اقتصادی و اختلاف طبقاتی موجود، جمع کثیری از کودکانمان را از حق طبیعی شان محروم و به ناچار وارد چرخه کار کرده است.
کوشا برای کودکان کار خانواده ایست که تا رسیدن به تعادل اقتصادی حمایت همه جانبه آن ها را فراهم میکند.

در چندین خانه در سطح کشور فضایی امن برای کودکانمان ایجاد کردیم تا در شرایط کنونی چند ساعتی آن ها را از کار دور کرده و با بازی، شادی، قصه، موسیقی، نقاشی، کتاب، تغذیه مناسب و تامین سلامتی، فرصت کودکی را به آنها برگردانیم و فضای آموزش و بازی را برایشان فراهم کنیم.
کوشا خانواده ایست برخاسته از مردم برای حمایت از کودکان و تلاش برای تحقق بهتر حقوق کودک. اگر شما هم دغدغه این کودکان را دارید عضوی از خانواده بزرگ کوشا هستید.
برای مشارکت هرچه موثرتر می توانید به این سه طریق همراه کودکان باشید.

داوطلب می شوم

بزرگ ترین سرمایه ی کوشا برای پیشرفت هرچه بهتر و پرقدرت تر در مسیر اهدافش، نیروی انسانی و داوطلب آن است که هر کدام عضو موثری از خانواده بزرگ کوشا هستند.
داوطلب کوشا فردی است دوستدار کودک که می خواهد برای کاهش نابرابری های اجتماعی گامی موثر بردارد از این جهت در راستای مهارت ها و دانش خود زمانی را به کوشا اختصاص می دهد و مسئولانه نقشی را می پذیرد.

تکمیل فرم داوطلبی
ثبت نام در سایت

ما را به دوستانتان معرفی کنید

اگر در حال حاضر زمان کافی برای حضور داوطلبانه در کوشا ندارید، با حضور موثر و فعال خود در فضای مجازی همراه ما باشید. با بودن شما قطعا دلگرم تر در این مسیر گام بر می داریم. هم چنین هرکدام از شما می توانید با معرفی ما به دوستانتان رسانه ی کوشا باشید تا پیغام ما به تمام مردم سرزمینمان برسد و دست در دست هم هرچه زودتر به جامعه ای برابر برای کودکان دست یابیم.

حامی کودکان می شوم

کوشا سازمانیست مردم نهاد که از هیچ ارگان دولتی کمک هزینه دریافت نمی کند. تا اینجای راه با کمک های مردمی و حمایت های مادی شما عزیزان این مسیر پر پیچ و خم را طی کرده ایم و برای ادامه راه همچنان به مهر و همراهی مستمر شما نیاز داریم.